Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Milí rodiče budoucích prvňáčků,

zveme Vás na online setkání v úterý 13. dubna 2021 v 18.00 hod. Náplní této schůzky budou informace k zápisu do 1. třídy. Budete mít možnost seznámit se online s budoucí paní učitelkou Vašeho dítěte a zeptat se jí na cokoliv. 😊

Optimální připravenost dítěte do školy je pěkně sepsána v tzv. „Desateru pro rodiče“, které najdete na našich webových stránkách. 

Potvrďte mi prosím Vaši případnou účast na této schůzce do 12. dubna na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , abych Vám mohla zaslat pozvánku. 

Těší se na Vás Jana Hančová

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Mapa stránek

Hledat