• DSCN0695.JPG
  • DSCN3987.JPG

Sběr papíru, víček a hliníku proběhne v základní škole
ve dnech 20. a 21. září 2017.

Rozvrhy pro aktuální školní rok 2017/2018

Přijmeme asistenta pedagoga
do mateřské školy.

Ve středu 21. června 2017 se naše škola stala součástí největšího běžeckého dne v České republice (http://www.olympijskybeh.cz/
olympijsky-den/)

V rámci stavby již byly zahájeny výkopové práce v areálu školy.
Do odvolání platí zákaz vstupu
do zahrad školy. Přístup k základní
i mateřské škole
je povolen pouze z ulice Hlavní.
Děkujeme za pochopení.

18. 04. 2017 byla zahájena stavba nové budovy v areálu školy. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu na celém pozemku školy.

V úterý 04. 04. 2017 se celá naše škola již potřetí zapojila do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme Česko" pod interním názvem „Jaký si to uděláš, takový to máš III“.

Pro komunikaci se ZŠ a MŠ využívejte prosím kontakty na mobilní telefony. Pevné telefonní linky již byly zrušeny. Děkujeme.

DĚTSKÁ DLAŇ

dd

AJ

Výzva 56

Volná místa Podívejte se na výborné výstupy z testování Stonožka v VI. třídě ZŠ. Máme lepší výsledky než 80% zúčastněných škol. Více informací.

Naší škole byl propůjčen na období 2014-2016 titul „Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje 2. stupně“.

Aktuálně hledáme

Hledame

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TŘEBOTOV nabízí pracovní místo

• učiteli/učitelce MATEMATIKY, INFORMATIKY, CHEMIE